Listopad 2009

BOTY "DDT"

7. listopadu 2009 v 20:19 | administrátorBOTY - D.D.T. - jsou nabízeny ve veriantách : 3-8-10-15 dírek a v těchto barevných odstínech. :
BAREVNÉ PROVEDENÍ VYCHÁZÍ Z KOMBINACÍ BAREV TAK JAKO U BOT STEEL. ( základní barva + černá barva tzv. stíraná - to znamená , že se postupně používáním a ošetřováním barva stírá a více vyniká barva základní. Neplatí to u celé černé verze , zde je barva fixována.) Všechny barevné verze jsou velmi-velmi podobné odstínům a barevným variacím tak jako u bot STEEL.
1. Základní černá
2. Základní šedá + stíraná černá.
3. Základní vínová + stíraná černá.
4. Základní modrá + stíraná černá.
5. Základní oranžová + stíraná černá.
6. Základní zelená + stíraná černá
7. Základní žlutá + stíraná černá.
Výšky bot :
3. dírky cca 11.cm
8. dírek cca 23-24 ccm
10. dírek cca 27-28 cm
15 dírek cca 38-39 cm
Boty jsou vyrobeny z velmi kvalitní kůže cca 2,26 mm , na boku jsou boty označeny vysačkou D.D.T. a od 8 dírek jdou vybaveny poutkem se značením D.D.T. Boty mají ve špičce boty ocelovou stélku - výztuž. Za ocelovou špičkou jsou boty 3x prošité. Jazyk je všívaný u první dírky .
Podrážka bot je vyrobena z vrstvené tvrzené pryže - vzorek tzv. TRAKTOR. v Podrážce jsou krátké ozdobné šrouby. Nemají vliv na držení podrážky mají ozdobnou funkci. Podrážka je ke svršku lepená. V podrážce je připevněné logo značky na ocelovém oválu. D.D.T.
Na boty je poskytována záruka 24 měsíců.